| aspectief a întrebat:

am nevoie de ajutor, vreau sa fac o ehipa de gaming si nu stiu un nume scurt pe engleza si foarte tare, ma gandeam la Team 5 "Team Five" va place asta sau daca nu recomandati-mi va rog, dau funda.

3 răspunsuri:
| N0xEterniS a răspuns:

Team Five suna mediocru. Trebuie ceva original.
De ex Na'Vi sau Natus Vincere vine din latina si inseamna born to win, este unic si interesant.
GODSENT - Nu poti sa spui ca nu suna beton.

Iti dau eu niste exemple, macar inspiratie sa gasesti, dar Team Five trebuie sa plece laughing
alpha ( simbolul a inloc de a, nu stiu daca TPU citeste caracterele astea )
L3g1on ( te poti duce pe un site de ex https://coolsymbol.com/cool-fancy-text-generator.html
sa schimbi fondul )
InfinitY
Fall3n_Angels

Amuzante:
Big Test Icicles
Multiple Scorgasms
Here for Beer
Cow Tipping Dwarfs
Deasemenea foloseste un site ca https://fsymbols.com/ pentru simboluri!

| aspectief explică (pentru N0xEterniS):

Cu numele Na'Vi sunt multe si vreau ceva scurt gen Na'Vi, chiar suna fain.

| aspectief explică (pentru N0xEterniS):

Suna frumos Na'Vi dar nu e original, ceva in genu is faine