| TheSeventhSin a întrebat:

am o intrebare cam spuida... si are legatura cu cs 1.6.
Deci inainte aveam un stick de net si la o luna mergea cat de cat bine si dupa in timp se consupa viteza, problema e ca acum joc cu netu prin cablu si aucm merge prea bine si nu mai stiu sa joc m-am obisnuit pe viteza aia de net ce pot sa fac sa mearga la cs 1.6 (steam) netu mai greu ceva in consola?
Dau funda

2 răspunsuri:
| SiLaS a răspuns:

Cum ma sa facisa mearga netu mai greu? Ce om si-ar putea dorii asa ceva? Stai cuminte acolo + ca nu se poate asa ceva.

| TheSeventhSin explică (pentru SiLaS):

Mă refeream din comenzile consolei... Doar in cs sa aiba o limita de viteza