| avat46 a întrebat:

am o intrebare: De unde pot face si eu rost de o fotografie de 2048x1500? Sau daca se stie cineva sa ma aute va rob.(Ps. Fotografia trebuie sa aiba legatura cu Gaimingul )

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

Ce vrei personalizat, mai exact? Scoti de pe Google si te joci dupa aia cu un editor de imagini, mare fis.

2 răspunsuri:
| KodrutZ a răspuns:

De pe gugal ai incercat? Cauti frumos ceva, te duci si selectezi dimensiunea exacta, apoi o downloadezi/pui wallpaper direct.

| avat46 explică (pentru KodrutZ):

Normal ca am facut-o dar eu vreau o poza personalizata