| Andrei123654789 a întrebat:

Am o intrebare despre 4story.Imi spune-ti va rog daca mai merge 4story EG ca am jucat vara trecuta si era tare de tot puteai folosi si hack orice.Dar acum 3 zile l-am downloadat din nou ca il stersesem de pe pagina oficiala http://4story.eterniagames.com/ si cand am intrat pe cont era de fapt 4story Global nu 4story eg.Va rog care imi poate spune daca a aparut o noua versiune 4story eg sau daca mai este funcional si nu s-au inchis conturile va rog.

Răspuns Câştigător
| xZer0x a răspuns:

Eu joc 4Story turley dupa ce am facut 3 caractere leven 93 pe RO..pe turkey primesti cadou iteme plusate craft etc. ai materiale de + gratuit si armele/armurile craft +0 le poti cumpara de la magazine cu 60 argenti =D

2 răspunsuri:
| Krisan_Denis_1992 a răspuns (pentru xZer0x):

De ce nu pot sa intru pe site?