| Seby_9742 a întrebat:

am o problema! cand dau start la garena ca sa intru in left 4 dead 2 imi scrie failed to load the launcher DLL: The specified module could not be found. ce trebuie sa fac sa nu imi mai dea eroarea asta? nu e prima data cand imi apare. prima data dp ce mi-a aparut am reinstalat. si nu vreau sa fac iar asta.

Răspuns Câştigător
| Mihaitza009 a răspuns:

Fii atent cauta pe net acel fisier.dll si downloadeaza.l si baga.l in sistem 32 in local disc.ul in care ai instalat windowsul funda?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Reinstaleaza L4d2 cu patchurile de aici http://www.tunngle.net/......mber-2013/

SI la final instaleaza Net framework, direct x si Microsoft visual C ++

| Seby_9742 explică (pentru Mihaitza009):

Mersi fain