| Valytzzzu20 a întrebat:

Am o problema cu gta san andreas cand intru dau pe iconita sa intru imi apare ca mi se incarca 2 secunde dupa aceea dispare aia de incarcare si nu imi intra deloc am incercat tot am schimbat compatibilitatea la windows am instalat iar windows am luat alt gta san andreas daca credeti ca este de la san andreas lasati-mi un link de unde pot sa iau unul mai bun daca este mai greu de facut dati-mi add la martin.valy2000
@yahoo.com va roggggg ajutati-ma!

2 răspunsuri:
| Alex_Manuta_1987 a răspuns:

Poate e de la calculator... spune-mi ce calculator ai cu tot cu specificatii

| Valytzzzu20 explică (pentru Alex_Manuta_1987):

Nuj cum baga id asta si vorbim mai bine martin.valy2000@yahoo.com