| claudiostar22222 a întrebat:

Am o problema cu PC-ul.Cate o data PC-ul mi se bloceaza din senin si nu pot sa fac nimic, de fie care data trebuie sa apas butonul 5 sec casa sa incida nu stiu ce e am 8 gb ram, 2gb video card.Ori ce raspuns e bun.

Răspuns Câştigător
| DaniTDCI a răspuns:

Salut, problema cel si cel mai des intalnita e de la hard disc, windows-ul contine fisiere corupte iar din cand in cand se blocheaza, incearca sa formatezi tot hdd-ul si sa instalezi windowsul, asta e singura problema

2 răspunsuri:
| flixbuster a răspuns (pentru DaniTDCI):

Sau procesorul nu este racit corespunzator.

| DaniTDCI a răspuns (pentru flixbuster):

Daca nu era racit corespunzator ti se restarta sau iti dadea blue screen