| anonim_4396 a întrebat:

am o problema la GTA San Andreas, am trecut de misiunea in care sparg casa unui ofiter(aceea cu masina si lazile) si mi.au spus ca,, cu masina aceea pot sparge si alte case. Problema e ca nu reusesc sa gasesc o casa pe care sa o sparg. Cum fac?

2 răspunsuri:
| Z3R0H0uR a răspuns:

Nu poti sparge si alte casi. Acea masina este special pentru acea casa / misiune. Cine a spus asta te'a mintit. happy

| ElenaDiana11211 a răspuns (pentru Z3R0H0uR):

Nu, chiar poti, am descoperit azi, singura. Poti cu acea masina specialawinking