| MusicON95 a întrebat:

am o problema la nfs world, mi-am bagat un hack, are mai multe intrebuintari (tank mode, wall hack, ghost, speed hack, perfect start, autofinish+5sec, team escape bot, CAR HACK ) si car hack nu stiu cum se foloseste straight face cine imi spune cum fac si merge primeste funda big grin

Răspuns Câştigător
| вσмвση3ℓ a răspuns:

Car hack iti deghizeaza masina in Lamborghini Aventador, si asa o vad aceea cu care joci cu care esti in cursa. Si normal merge ca un Aventador.

1 răspuns:
| MusicON95 explică (pentru вσмвση3ℓ):

Nu a deghizat-o in aventador laughing dar sunt multumit ca am aflat la ce e bun big grin