| anonim_4396 a întrebat:

Am o problema: SUNT PRAF LA COUNTER-STRIKE 1.6. Si vreau sa invat. DAU FUNDA pentru cel mai folositor raspuns!

Răspuns Câştigător
| highqualitygraff a răspuns:

NU te lua dupa ceilalti. In primul rand, joci default. Incearca sa joci foarte mult pe servere respawn. Uita-te pe youtube la tactici, cum tragi cu o arma, etc. Codurile te prostesc.
Daca ai bani, cumparati CS pe steam, o platforma de jocuri care te ajuta: Poti sa intri pe servere steam only, poti intra pe servere Only Headshot, asa faci skill.
Sper ca te-am ajutat. Bafta, funda?

3 răspunsuri:
| swat1997 a răspuns:

Ia-ti un cfg sau un cod

| Cosmyn2013 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=qUMl1OjkcXs descarca de la descriere fisierele alea bagale unde iti zice descrierea si o sa joci de 2 ori mai bine iti garantez

anonim_4396
| anonim_4396 explică (pentru highqualitygraff):

Ms pentru cel mai folositor raspuns.