| Costi7878 a întrebat:

am si eu nevoie de ajutor.De curand mi-am instalat windows 7.Pe acest windows numi functioneaza cs-Counter-Strike.Atunci cand intru in el imi sta doar o imagine neagra.Si am instalat si driverul video dar tot nu functioneaza...

Răspuns Câştigător
| Alexanderrrrr a răspuns:

Dai click 2 pe iconita la Compatibility si dai Windows Xp Sp 3 apply si ok si gata

5 răspunsuri:
| Cozzmy13 a răspuns:

Nu e bun win 7 treci inapoi pe xp e de abia la sp1 asteapta pana la sp3 daca va aparea daca nu treci la batranul xp daca ai laptop si nu stii cum id contact mess stelistu_cosmin2002@yahoo.com

| DavidDavv a răspuns:

Ba e bun eu am windows 7 si imi merge e prost caounter-strike

| Robert0101 a răspuns:

Cred ca e de la counter-strike, schimbal

| Costi7878 explică (pentru DavidDavv):

Ce windows 7 ai?

| Costi7878 explică (pentru Costi7878):

Ultimate