| SyLeNnT a întrebat:

Am si eu o problema cu windowsu /jocuri. Cand vreau sa bag Counter strike in bara de start ma scoate din joc si nustiu de ce, acum 1 luna am avut tot windows 7 si nu mergea sa-l pun in bara, dar acum uite ca nu, nustiu ce are. Sper sa ma ajutati!
Mentionez ca alt joc(Smite) merge sa-l bag in bara de start!

3 răspunsuri:
| Ghosts a răspuns:

Dece vrei sa il bagi acolo? Poate ca nu ai instalat ceva bine cand ti-ai reinstalat windows-ul. happy

| SyLeNnT explică (pentru Ghosts):

Pai vreau sa-l bag laughing De exemplu! ma suna cineva pe skype sau imi face un admin poze si trebuie sa ii le dau, pe unele servere daca iesi de pe server dupa ce ti-a facut ss iti da ban!winking

| Ghosts a răspuns (pentru SyLeNnT):

Da, stiu asta. Incearca sa iti reinstalezi jocul.