| kitra97 a întrebat:

Am windows 10. De curand am cumpărat un cd-key cu xbox pass one month. Problema e că nu o pot activa in windows 10 acolo la xbox... Tot imi spune să o valorific pe o consola. Ce pot face?

Răspuns Câştigător
| Wr3nch a răspuns:

Daca vrei sa incerci variante de genul pentru PC incearca Origin Access.

3 răspunsuri:
| Wr3nch a răspuns:

Pentru ca tu ai luat xbox pass care e pentru consola Xbox Onelaughing Poti sa ii dai codul la cineva cu consola.

| kitra97 explică (pentru Wr3nch):

Mersi pentru răspuns

| Madalina715 a răspuns:

Buna, xbox game pass one month este pentru consola, nu pentru windows 10, se activeaza in contul de xbox live. Daca e versiunea trial trebuie sa il activezi pe un cont nou pe care nu s-a mai activat un game pass inainte. Iti las un link cu instructiuni pe care l-am folosit si eu.
https://tutoriale.caconnect.ro/xbox-game-pass/ro/tutorial.pdf