| Sandu_Daniel_Dan_1999 a întrebat:

TPU as vrea sa stiu cum fac un server de Counter Strike 1.6 adica vreausa spun cum fac serveru daca am router... si nu stiu cum sa-l fac ca am router am inteles ca trebuie sa am stick de net sausa am pv-ul prin wireless... dau funda cine ma ajuta.
Contact sandu. danut07 add me vbcum se face serverul.

Răspuns Câştigător
| StochitaCatalin a răspuns:

Uite aici un tutorial cum sa faci
https://support.zen.co.uk/......Forwarding

3 răspunsuri:
| StochitaCatalin a răspuns:

Trebuie sa faci port forward la ip'ul "27015".Daca imi zici modelul routerului pot sa te ajut cu un tutorial, altfel poti sa cauti tu modelul routerului + "port forward " si o sa gasesti

| Sandu_Daniel_Dan_1999 explică (pentru StochitaCatalin):

Technicolor se numeste routerul

| Sandu_Daniel_Dan_1999 explică (pentru StochitaCatalin):

Se numeste technicolor routerul si adresa de email am gresito este:sandu. danut07