| atenus a întrebat:

Astazi mi-am luat gta san andreas si eu nu am placa de sunet... si cand vreau sa intru in joc imi zice grand theft auto sa cannot find audio card instaled.
Ce sa fac ca sa pot sa ma joc?

Răspuns Câştigător
| StanciuIonut a răspuns:

Trebuie sa iti cumperi o placa de sunet, fiindca formatul jocului opereaza asupra procesorului(CPU), memoriei RAM, placii video(GPU), DirectX-ului si placii de sunet.Mai pe inteles, jocul nu are cum sa ruleze fara placa de sunet.

2 răspunsuri:
| atenus explică (pentru StanciuIonut):

Dar merge una usb?

| Viktor_Nikodim_1996 a răspuns:

De asemenea nu-ti merge fara placa de sunet. Tu ai spus ca nu ai placa de sunet
dar orice place de basa are plaaca ei de sunet standard incearca sa instalezi driverele de sunet si poate merge
__funda__?