| katana21 a întrebat:

azi am gta iv si cand ii dau sa il porneasca imi da gtaiv fatal error; RMN40 ce trebuie sa fac plz dau 10000 de funde numa salvatima

Răspuns Câştigător
| Georay a răspuns:

Mi s-a intamplat si mie si uite cum am rezolvat-o:
1.Dai click dreapta pe iconita GTA 4
2.Dai click pe Proprietes
3.Dai click pe Compability
4.Acolo este ceva de genu Run this program compability mode, alegi Windows 2000
5.Asta ar trebui sa-ti rezolve problema, Have Fun! si succes

5 răspunsuri:
| katana21 explică (pentru Georay):

Ii dau si imi apare un patratel negru dupa 5 min mi se inchide si nu mai zice nimic...

| Georay a răspuns (pentru katana21):

Ce windows ai?

| katana21 explică (pentru Georay):

Vista

| Georay a răspuns (pentru katana21):

Da-mi informatii despre sistemul tau, cati rami ai, placa video, procesorul?

| katana21 explică (pentru Georay):

Ma crezi ca nu stiulaughing)