| Katycat a întrebat:

Caut de aporape 3 saptamani jocul numit,, impressive title" si am nevoie de versiunea 0.6 sau 0.7 si nu gasesc nicaieri...doar odata am vazut ver. 0.6 pe un site dar nu vrea sa-i faca download. daca stie cineva de unde sa iau?

3 răspunsuri:
| Surrender434 a răspuns:

Poti sa il descarci pe mediafire impressive title sau noua versiune feralheart imediat va veni si jocul arokai~!happy

| WildHorse a răspuns (pentru Surrender434):

Auzi,imi zici si mie user-ul tau din fh? nu esti cumva 'alex'? zi-miii

| Surrender434 a răspuns (pentru WildHorse):

Da sunt Alex. >.>. username-ul meu e xXShadow_GirlxX.-.