| MihaiDxx a întrebat:

Caut si eu un volan Logitech G25 sau G27 sau DFGT.Are cineva unul? Si daca aveti, il vindeti ca am foarte mare nevoie de el dar nu vreau sa-mi iau unul nou vreau unul second hand.Multumesc mult!

Răspuns Câştigător
| Ovydiw a răspuns:

Intra pe Site-ul Okazii.ro, sunt sigur ca o sa gasesti acolo.
Pe okazii gasesti orice vrei, la preturi mici, si este un site sigur, obiectele cumparate de acolo sunt de calitate, adica sunt ele la pret de secondhand dar mai sunt si niste chestii care ti le da sigilate, pentru ca sunt oameni care de exemplu nu au ce face cu niste lucruri asa ca le vand la un pret mic numai sa scape...
O sa vezi acolobig grin. Bafta!

1 răspuns:
| MihaiDxx explică (pentru Ovydiw):

Mersi!