| JustOver a întrebat:

Ce jocuri BUNE mai stiti (de preferat actiune, strategie sau ceva in genul asta, de evitat shootere, numai daca sunt cu adevarat bune) dar sa nu fie foarte vechi. Dati exemple din ce jucati voi sau din auzite..ca nu mai stiu ce sa joc. Funda! Multumesc happy

Răspuns Câştigător
| Hector99 a răspuns:

Hmm. Daca vrei shooter bun incearca Call Of Duty Modern Warfer 2, 3 parerea mea ca sunt foarte tari si actiune incearca toate assasin's creed-urile ca sunt faine toatewinking sper ca te am ajutat

2 răspunsuri:
| cosminalexandru a răspuns:

World of Warcraft (WoW), Smite, League of Legends (LoL), Dota, 4Story. Funda? big grin

| JustOver explică (pentru cosminalexandru):

Multumesc, insa stiu din astea multiplayer happy Le-am jucat pe toate big grin