| SlenderMan299 a întrebat:

Ce jocuri in retea pot juca pe acest pc:

Windows XP SP3

Ram 2 GB

Procesor:Amd Athlon(tm) +1500 1,4 ghz

Placa video:Nvidia Geforce 5500 fx 256 mb ram

Nu vreau sa imi raspundeti CS Minecraft Metin 2 etc. Dati-mi cv mai diferit decat aceste jocuri.

Răspuns Câştigător
| Andrei7520152 a răspuns:

Vrei jocuri care se pot juca prin LAN daca am inteles corect? Incearca urmatoarele. iti vor rula garantat pe o placa video fx5500:

FPS shooter: Half Life 1/2, Quake 2/3, Unreal 1/2, Unreal Tournament (aka UT99), Unreal Tournament 2003, No One Lives Forever 2, Serious Sam 2, Cstrike 1.6, Call of Duty 1, Call of Duty 1 United Offensive (expansion pack pentru COD1), Delta Force 3, Delta Force Black Hawk Down, Farcry 1, Return to Castle Wolfenstein, Rainbow Six 3 Raven Shield, Painkiller, Battlefield 2

RPG: Diablo 1/2, Neverwinter Nights 1/2, Titan Quest, Dungeon Siege 2, Summoner

strategie rts: Warcraft 3 reign of chaos, Warcraft 3 Frozen Throne, Age of Mythology, age of empires 2/3, c&c Generals, Blitzkrieg 1, Rome Total War, Stronghold, Earth 2160,, Rise of Nations, Empire Earth 1/2

racing: Flatout 1/2, NFS Hot Pursuit 2, NFS Underground 2, NFS Most Wanted (verziunea 2006, nu 2012), Trackmania

2 răspunsuri:
| SlenderMan299 explică (pentru Andrei7520152):

Mai da-mi big grin ai deja funda

| Andrei7520152 a răspuns (pentru SlenderMan299):

Dar altele nu-mi vin in cap. laughing

pentru retea, cele mai faine dupa parerea mea sunt: Unreal Tournament, COD1 United Offensive, Battlefield 2, Warcraft 3 si Age of Mythology