| Andrei_George_1995_b9pR a întrebat:

Ceva jocuri calumea cu cerinte mai mici? numai ce am terminat devil may cry 3, 4t prince of persia toate seriile in afara de ultimele doua si nu mai am ce juca...

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| klonn a răspuns:

Joaca-te si uh world of warcraft, League of legend, counter-strike nfs world, fifa 07-08-09 san adreas! plz funda

| Andrei_George_1995_b9pR explică (pentru klonn):

Nu inteleg de ce te-ai oprit la fifa 09 cand imi mere si 11, totusi alte j ocuri nu ai gasit numai alea? P.S le-am jucat pe toat ce mi le-ai zis u