| Skilline2012 a întrebat:

Cine imi poate da un link de download pentru. Minecraft (fara bani) in care poti selecta versiunile ca-n premium? Am avut un astfel de Minecraft dar la update-ul 1.7.2 nu-mi mai apare lista cu versiuni. Era facut de TeamExtreme. DAU FUNDA!

4 răspunsuri:
| andrei45 a răspuns:

Salut! Am eu un launcher de minecraft 1.7.2 la care poti sa te duci si la alte versiuni mai vechi este un minecraft foarte bun. Skype-ul meu este andrey. pirvu2001. Ti-l trimit eu prin skype. Pa, te astept pe skype!

| eustefan a răspuns:

Uita-te la tutorialul asta:
http://www.youtube.com/watch?v=6_3qHqJXAnU

| Skilline2012 explică (pentru eustefan):

Omule, ce intreb eu ce raspunzi tu.

| eustefan a răspuns (pentru Skilline2012):

Uita-te la tutorial nu vezi ca de acolo descarci si launcher si iti poti schimba si skinul deci e un fel de 2in1