| CrzyBoy a întrebat:

Salut tpu.Cine imi poate spune si mie niste jocuri mai vechi pentru un pentium III?

memorie ram: 2 GB
GeForce 6200

Funda celui care imi da cele mai multe jocuri da si cele mai multe care imi merg

Răspuns Câştigător
| STR1K3R a răspuns:

Iron Front Liberation 1944
Marine Heavy Gunner
Halo Combat Evolved
Devastation
Delta Force Task Force Dagger
Ghost Recon Desert Siege
Marine Sharpshooter II Jungle Warfare
Gunman Chronicles
Tom Clancys Ghost Recon
Sniper Path Of Vengeance
Delta Force Black Hawk Down Team Sabre
Delta Force Black Hawk Down
Sper ca sunt destule =-). BAFTAA! FUNDITAAA?

2 răspunsuri:
| STR1K3R a răspuns:

Counter strike (long horn de preferat iii foarte fain cs lh)/metin 2/4story/pes 2005/minecraft/gta san andreas/gta vice city.BAFTA! FUNDITAAA?

| CrzyBoy explică (pentru STR1K3R):

Eu vroiam jocuri shootere sau jocuri gen Prince Of Persia nu jocuri care pe care poate le am si poate numi prea plac daca vrei revi cu un nou raspuns cu cat mai multe jocuri iar eu iti dau funda daca imi merg desigur.