| glowingindark a întrebat:

Cum as putea primi parteneriat cu youtube-ul? Adica o sa ma apuc sa fac o serie larga de tutoriale in photoshop, gameplay-uri. Etc... review-uri. Cel mai detaliat comentariu primeste fundabig grin. Daca vreti sa imi spuneti mai mult: mynozota@yahoo.com pm...

2 răspunsuri:
| passispass a răspuns:

Nu se face nici un contract cu youtube.
Se face ca un fel de cont premium si cand ti-l faci tu iti alegi pe ce sa primesti euro... 1.000 vizualizari = 1 euro
1.000 subscrie =... euro
1.000 aprecieri =... euro

| glowingindark explică (pentru passispass):

Stiu ca era o petitie se semnat parteneriat cu youtube cum au vloggerii TGN social, etc.