| GeoOk a întrebat:

Cum fac la Live For Speed (LFS),, sa deblochez masini si circuite? Dau Funda + vot celui care ma ajuta.

Răspuns Câştigător
| Frank51 a răspuns:

Stiu ca raspund cam tarziu, dar macar vei stii, nu se poate debloca decat cu o licenta S2 care o cumperi cu 24 de lire, pana acum multi nu aveau nevoie pentru ca era alt site (pereulok) prin care iti faci gratis, acum site-ul este Hackuit, si nu merge.

Dar te pot ajuta sa deblochezi cateva masini si vreo 2 circuite, da-mi un mesaj cu mess-ul tau happy

9 răspunsuri:
| GeoOk explică (pentru Frank51):

Multumesc ca te-ai oferit sa ma ajuti happy id: geo. ok_97

| Niko_Nikholas_1997 a răspuns (pentru Frank51):

SALUT! si eu vvreu sa-mi deblochez lfs si nu stiu, ma poti ajuta?

| Frank51 a răspuns (pentru Niko_Nikholas_1997):

Desigur happy adauga-ma! francisc_szasz@yahoo.com

| Yonutz_Catalin_1994 a răspuns:

Descarca lfs
unlocker happy

| georgedinu a răspuns (pentru Frank51):

Vreau si eu sa ma ajuti se poate? MESS
: smekeru_namber_1

| Tudor_Tudz_1996 a răspuns:

Cam tarziu scriu, dar ma poti ajuta si pe mine te rog?
Id mess:Tudortud81@yahoo.com

| ionutsas a răspuns (pentru Frank51):

Imi poti raspunde la intrebarea mea tot acea este?

| Crisan_Paula_1988 a răspuns:

Va rog frumos ma puteti ajuta cum sa fac cont la nfs? ajung pana cand imi spune sa scriu unele cuvinte in ghilimele le scriu si imi spune ca nu-i bine. vreau pentru baiatul meu care vrea sa se joace