| ViDrA345 a întrebat:

Cum fac sa nu mia fiu urmarit de politie in GTA IV EFLC cand ma duc la aeroportul de pe prima insula de la dreapta la stanga?( asa le zic eu, insulebig grin)plz funda+vot celui raspuns corect!

2 răspunsuri:
| marian97bogadan a răspuns:

Sincer si eu sunt un jucator de GTA IV cred ca trebuie sa treci toate misiunile ca si pe mine ma uramaresc dar mai am cateva misiuni sa termin jocul.

| ViDrA345 explică (pentru marian97bogadan):

Eu am terminat misiunile de 1 an sa stii si tot asa imi face!