| Yamaha123 a întrebat:

Dati-mi si mie niste jocuri PC (shooter) cu germani cu nemti, nazisti cu masini vechi cu arme JOCURI CU RAZBOAIE FUNDA

Răspuns Câştigător
| Sebastian234 a răspuns:

Adica vrei jocuri cu al doilea razboi mondial: Battlefield 1942, Battlefield Bad Company 2+Extensia( Battlefield bad company 2 vietnam) Air Conflict: Secret Wars, Attack on Pearl Harbor; Funda? laughing

7 răspunsuri:
| Mitzy_Mihai_1993 a răspuns:

Hmm, stiu cateva, insa sunt de mode veche. Totusi te sfatuiesc sa le incerci : Commando 2, mia era unu ....stein, sunt vechi dar au farmecul lor.

| Andydaniel96 a răspuns:

Wolfenstein, Bloodrayne, Far cry2, Gears of War, Left 4 dead, Crysis, Modern warfare, F.E.A.R,Halo, Killzone etc! Funda big grin?

| HaKa93 a răspuns:

Call of duty(alea mai vechi)
wolfenstein 2
wolfenstein return to castle

| H3li0S a răspuns:

Germani, nemti si nazisti sunt acceasilaughing e ca si cum ai spune ca a jucat aseara steaua cu Romania (daca intelegi)laughing

| Yamaha123 explică (pentru H3li0S):

Adica niste jocuri cu cu al 2 lea razboi mondial! da na mai sunt si alti...

| H3li0S a răspuns (pentru Yamaha123):

Pai incearca call of duty pana al al 3-lea dupa sunt cu armele moderne...
battlefield e tot cu al 2 RM

| The3KWoLf a răspuns:

Pai sunt destul de multe dar depinde de calculatorul tau :
need for speed most wanted
cs 1.6, GO, source
silent hill
F.E.A.R origins sau celelalte
resident evil 4
max payne 2, 3, 1 big grin astea sunt misto
scarface the world is yours
painkiller Hell and damnation si battle out of hell ( Super jocul asta incearca-l happywinking big grin )
mafia 1, 2 ( posibil sa il stii, e super )
call of duty 2, 1 happywinking
half life 1, 2
minecraft
Need for speed World
Need for speed hot pursuit
Dead island 1, 2
left 4 dead 1, 2
Warcraftwinking
Have Fun big grin happywinking happy happywinkingwinking big grin :3 Fundita?winking