| mihnealuca a întrebat:

Dati-mi si mie va rog niste idei de jocuri cu poveste frumoasa,sau trista! De genul La noire, Mafia 2 sau 1! Funda pentru cele mai bune!

Răspuns Câştigător
| LegionarulRoman a răspuns:

Max payne 1, 2, 3.Joaca-l,ca merita!

Mai ales 2 e tragic.

Daca vrei gasesti destule videoclipuri pe youtube cu jocul, soundtrak-ul(care de altfel e foarte renumit si foarte trist) si multe altele

3 răspunsuri:
| mihnealuca explică (pentru LegionarulRoman):

Ce jocuri third person shooter ai mai jucat in afara de max payne 1, 2, 3?

| LegionarulRoman a răspuns (pentru mihnealuca):

Mafia 1,2
The Punisher
The Godfather 1, 2
Am jucat GTA San Andreas si IV
Iti recomand din suflet Hitman (aici ai toate seriile din joc

http://en.wikipedia.org/......_series%29 )

Cred ca am mai jucat...insa intre timp nu imi amintesc :).

| LegionarulRoman a răspuns (pentru mihnealuca):

Merci pentru funda big grin.

Mi-am adus aminte un nou joc: Scarface!