| eneionut99 a întrebat:

dau funda pentru cine imi spune jocul de la alwar cu o insula care trebuia sa iti construiest o coliba sau sa contiinui constructia, sa faci o fantana un foc si puneai locuitori insulei sa isi incarece energia... l-am vazut o data cand ma jucam farm frenzy 2 demo apare reclame cu jocuri si am jcuat 1 ora dar am uitat ce nume avea era acum 2-3 ani cred nu mai stiu bine! cine stie jocul lasa nume si link cu poze daac vreti si puteti(nu va oblig sa puneti link)

2 răspunsuri:
| HusiekRad a răspuns:

Minecraft este jocul ideal

| eneionut99 explică (pentru HusiekRad):

Eu vreau un joc de la alwar mah si pe minecraft nu poti avea o fantana sau locuitri ai insulei pe care poti sa ii pui sa faca ce vor ei