| pitucel a întrebat:

Dc Cand Dau La My Computer la add or remove program si vreau sa sterg de acolo ceva nu ma lasa Dc? Funda+Vot

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am avut si eu problema asta, trebuie sa-l lasi sa ruleze toate programele din calculator adica pana cand se stinge beculetul rosu de la unitate ii mai dai cateva refresh-uri de exemplu 3-4 si incerci sa stergi ce vrei sa stergi, daca problema persista dai reset si incearca ce am facut mai sus, dar lasa-l sa mearga in gol sa nu apesi pe nimic cand ruleaza si dupa refresh-uri poti sa stergi ce vrei. Sper ca te-am ajutat. big grin

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti da o eroare sau nu face nimic, daca da o eroare e posibil sa fie din cauza ca programului ca ii lipseste un fisier, dar specifica si eroarea daca iti da.

| pitucel explică (pentru anonim_4396):

Nu imi da eroare doar nu se intampla nimic daca imi zici ai funda