| BazikR1 a întrebat:

de ceva vreme ma uite pe youtube la niste gameri care joaca 7 days to die mi-a parut interesant asa ca m-am gandit sa-l descarc insa cand am intrat in joc mi-a aparut o fereastra de logare dat fiind faptul ca nu am cont am intrat pe site-ul lor sa imi fac unul dar dupa ce imi alegeam id-ul si parola imi cerea un "key" pe care nu stiu de unde sa-l iau. Daca ma poate ajuta cineva va rog!

Răspuns Câştigător
| DudarsharDudarel a răspuns:

Exista totusi una sa crakuiesti jocul dar nu este legit

5 răspunsuri:
| DudarsharDudarel a răspuns:

7 days to die trebuie cumparat link :https://7daystodie.com/buy/

| BazikR1 explică (pentru DudarsharDudarel):

Alta solutie un site ceva in afara de cumparare?

| BazikR1 explică (pentru DudarsharDudarel):

Ai putea sa-mi spui si cum sa fac asta =)

| DudarsharDudarel a răspuns:

Adica sa faci rost de joc prin hotie (piraterie ) dar nu este permisa si daca esti prins e rau happy Nu te incurajez sa faci asta!

| BazikR1 explică (pentru DudarsharDudarel):

Multumesc de sfat! =)