| Mankind31 a întrebat:

Este cineva care vrea sa imi trimita si mie Euro Truck Simulator 2 pe Steam? Va roog foarte mult
Funda

4 răspunsuri:
| alexalex27 a răspuns:

Haide sa fim seriosi, cine ar da 20 de euro pentru un necunoscut? Eu unul daca as avea 20 de euro pentru un joc, mi l-as cumpara mie sau i l-as face cadou celui mai bun prieten al meu.

Dar daca ( printr-o minune ) e cineva care ti-l va face cadou datorita intrebarii tale de pe TPU, il rog sa imi faca si mie cadou ceva "... gen un procesor Intel core i7 sau un AMD Radeon, ceva care sa nu prea conteze ".

PENIBIL SA CERI ASA CEVA

| Gonrax a răspuns:

Nu poti 'trimite' jocuri pe Steam.

| Mankind31 explică (pentru Gonrax):

Ba da

| Gonrax a răspuns (pentru Mankind31):

Nu. Nu e ca si cum ai trimite un fisier, poti doar sa intri pe contul lui si sa iei de acolo jocul.
Daca nu e asa, spune-mi tu cum se "trimite" un joc ( in afara de cod din ala )