| Adrian_Ionut_Mihailescu_1995 a întrebat:

eu sunt ady si am creat un server de sa-mp versiunea 0.3x si cautam pe cineva care sa hosteze pe gratis(dau owner) gmul nu are buguri din cate am verificat eu si este foarte distractiv atat pentru staff cat si pentru jucatori deci lasati un reply cu hostez eu si eu o sa va raspund cu adresa mea de email!@

2 răspunsuri:
| Ronnix a răspuns:

N-o sa-ti hosteze nimeni serveru' de SA-MP, gratis.

Gandeste-te in felul urmator... daca cineva iti hosteaza serverul, pe propriul dispozitiv, ar trebui sa te rogi TU de el sa-ti dea owner sau mai stiu eu ce grad, nu trebuie sa i-l oferi tu.

| Adrian_Ionut_Mihailescu_1995 explică (pentru Ronnix):

winking Am eu metodele mele