| Sumlea_Andrei_1999 a întrebat:

Hei ajutati-ma si ziceti-mi cum sa vorbesc prin microfon la counter strike 1.6 warzone? Adica trebuie sa apas pe un buton sau ce?

Răspuns Câştigător
| Sam123 a răspuns:

SAll! Te pot ajuta eu! Fii atent:
Intri in consola. Dupa aceea scrii urmatoarea linie(completezi tu cu ce litera vrei)

bind "scrii ce litera vrei" "+simonvoice"

Evident asta merge daca esti pe un sv jail. Daca nu apasa "k"
Sper ca te-am ajutat pentru nelamuriri da add la: sandreimihai@yahoo.com
Funda?

4 răspunsuri:
| MariusvT a răspuns:

Iti trebuie casti cu microfon

| Anonym985544 a răspuns:

Ai nevoie de microfon si tot timpul in care vrei sa vorbesti lasa apast pe K cand nu mai vrei sa vorbesti ia mana de pe K

| Sam123 a răspuns (pentru Anonym985544):

Daca e pe sv jail nu merge sa vb pe "k". Trebuie sa folosesti "bind" big grin

| Sumlea_Andrei_1999 explică (pentru MariusvT):

Si tu ce crezi cam am?