| hUnTERRRRRR a întrebat:

Imi puteti spune de ce am lag la fifa 11, 12, 13, 14 chiar daca am un pc destul de bunicel:
Procesor:Intel Celeron G1820 2,7 Ghz
placa video:Nvidia getforce GT 630
4 GB RAM
64 biti

PS:Am facut un test la system requirements si acolo imi zicea la toate ca o sa imi mearga pe HIGHT si cand colo nu imi merge nici pe LOW bine

Răspuns Câştigător
| YoChriss a răspuns:

Salut. Nu stiu cat de greu este sa iti cauti pe net avast sau malware bites dar in fine. iti dau eu link-uri pentru ce programe vei avea nevoie: http://download.cnet.com/Avast-Free-Antivirus/3000-2239_4-10019223.html http://download.cnet.com/Advanced-SystemCare-Free/3000-2086_4-10407614.html http://download.cnet.com/Driver-Booster-3/3000-18513_4-75992725.html. De altceva nu vei avea nevoie. La Avast doar dai scanare inteligenta si rezolvi toate problemele, la System Care selectezi toate casutele de la inceput si dai Scaneaza si dupa le rezolvi, si la Driver Booster dai sa-ti actualizeze toate driverele vechi. Nu e asa greu... Daca lagul in FIFA persista, raspunde-mi. Daca nu mai ai lag, da-mi funda!

9 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| CPAElites a răspuns:

Placa Video foarte slaba!

| hUnTERRRRRR explică (pentru CPAElites):

Poate ca e slaba dar de ce la system requirements imi spune ca mg e hight si nu merge?

| hUnTERRRRRR explică (pentru Teo_Teodor_1990):

Am ESET smart security 7 e bun?

| hUnTERRRRRR explică (pentru Teo_Teodor_1990):

Am ESET smart security 7 e bun?
Daca nu da-mi un link sa imi descarc altul

| hUnTERRRRRR explică:

Am un Antivirus ESET smart security 7 e bun?

| bogdan324 a răspuns:

Ai incercat sa iei ultimele drivere la placa video?

| Asachi a răspuns:

BitDefender

| hUnTERRRRRR explică (pentru YoChriss):

Mersii mult..am o intrebare acum pot sa sterg acele programe dupa ce am scanat si am actualizat tot?