| WWESuperFan a întrebat:

Imi ziceti si mie un server privat de mt2 PvP cu itm +9 la magazin si lvl max? Dar nu hammer. Plizz daca stiti spunetimi si mie pentru ca caut de o gramada de timp.

Răspuns Câştigător
| smarandio a răspuns:

Metin2 pvp gm mode bft e misto

3 răspunsuri:
| Petrea_Gabriel_Danyel_1998 a răspuns:

Salut bobby eu iti zic niste metine super... de exemplu,, Metin2 Mijagi'', Metin2ValMondial care s-a schimbat are itm bugate si iti mai zic daca imi dai funda!big grin

| WWESuperFan explică (pentru Petrea_Gabriel_Danyel_1998):

Sunt misto dar eu caut ceva cu itm evoluate la shop si lvl max instant

| WWESuperFan explică (pentru smarandio):

Multumesc mult pentru raspuns! A trecut aproximativ un an de cand caut!
Noroc cu TPU si cu dumneavoastra ca m-ati ajutat.
Multumesc foarte mult!