| Bestmetin2 a întrebat:

m-am cam plictisit de metin2empire dati-mi si voi alte siteuri de joccuri si de unde le pot downloada plss funda!

Răspuns Câştigător
| g0d a răspuns:

Uite aici tot de la mine niste metinuri.http://www.valmondial.fr/....../index.php pe www.google.ro si vei gasi acolo :D funda plss:P

6 răspunsuri:
| g0d a răspuns:

Te pot ajuta eu dar am si eu o intrebare pe ce server joci empire? Hero sau Relvus? Stiu ca cronikal nu mai merge. Miar trebui mie un cont pe empire llasami pm aici si te pot ajuta cu niste foarte tari metinuri.

| g0d a răspuns:

ValMondial,BlackNight,FreezeTimeMt2,Hammermt2,Candilongju.Fundabig grin

| Bestmetin2 explică:

God eu joc pe hero.

| Bestmetin2 explică:

Mai astept raspunsuri mondialul nu mrge e inchis cred.

| g0d a răspuns:

Dami idul tau de mess si te voi ajuta ieu

| Bestmetin2 explică (pentru g0d):

Vulpoiul_vasilica