| FLORINEL99 a întrebat:

mi-am facut cont la marketglory si imi apare ca nu este emailul confirmat.ce pot face?

4 răspunsuri:
| vardolnicusor a răspuns:

Intra pe adresa ta de mail care ai inserat-o cand ti-ai facut contul si acolo trebuie sa ai un mail cu un link pe care trebuie sa il accesezi. Acest mesaj poate fi si in Junk/Spam... happy iar daca nu l-ai primit mai solicita odata retrimiterea linkului de confirmare happy

| FLORINEL99 explică (pentru vardolnicusor):

Si cum mai solicit odata?

| vardolnicusor a răspuns (pentru FLORINEL99):

Incearca sa-ti faci cont din nou tot cu aceleasi date happy... iar daca nu merge incearca sa te conectezi... ( este posibil sa fi gresit vreo litera din e-mail happy )

| Adytu93 a răspuns:

Inscrie-te castiga bani reali din http://www.marketglory.com/strategygame/Yuris93 e simplu hai si tu in grupul nostru!