| DaNuTzU2013 a întrebat:

nu imi merge sa sterg programul spybot de unde l-am instalat nu merge sa sterg folderul nimic, nu este instalat imi apare urmatoarea eroare la care zice Skip Cancel si Try Again:
The action can"t be completed because the file is open in windows explorer Close the file and try again... Type: BPL file ( n ustiu daca va ajuta), dau funda

Răspuns Câştigător
| RememberTinKode a răspuns:

The action can"t be completed because the file is open in windows explorer
"
Actiunea nu poate fi completata findca programul e deschis in explorer

Un program se dezinstaleaza din add/renive programs nu cu "delete", daca nici atat nu stii nu inteleg la ce ti-au mai cumparat pc.

1 răspuns:
| DaNuTzU2013 explică (pentru RememberTinKode):

Sa stii ca nu toti ne-am nascut invatati