| JunNnkie a întrebat:

Nu mai stiu ce sa ma joc! Spuneti-mi si mie jocuri. Cel care imi zice cele mai multe jocuri primeste funda!

Răspuns Câştigător
| rRamses a răspuns:

Tomb raider
Battlefield 3
Left 4 dead 1 si 2
Toata seria: Need For Speed
Prototype 2
Toata seria: FIFA
Pes 2010-2014
Sleeping Dogs
GTA 4
Assassin Creed 3
Assassin Creed 4
Grid 2
Mafia 2
Sims 3
Batman: Arkham City
Toata seria: Call of duty
Far Cry 3 sau 2
Bioshock Infinite
The Darkness 2
Outlast
Dirt 3
Toata seria: Crysis
Sniper Ghost Warrior 2
Minecraft
Dead Island

4 răspunsuri:
| Jokyo a răspuns:

Eu zic sa te apuci de unul online cum e metin-ul sau lol-ul sau wow-ul este parerea meabig grin

| JunNnkie explică (pentru Jokyo):

Ma joc deja lol dar eu vreau jocuri singleplayer

| Tanasescu_Andrey_2000 a răspuns:

Battelfield 3, payday 2, black ops 2, far cry 3, crysis 3, sleeping dogs, gta 4, samp, watch dogs, binding of issac, mafia 2

| DaDuSH a răspuns:

Am dat copy/paste la raspunsul meu de la o intrebare ca a ta (sper sa nu fie vreo problema)

Half Life (oricare din serie)
Portal (ambele, in special 2)
Fable: The lost chapters si Fable 3
Kingdoms of Amalur - Reckoning (se aseamana cu fable doar ca e mai bun)
Assassin`s Creed 2 si Brotherhood (povestea geniala, soundtrack la fel, gameplayu si Ezio care face jocul perfect)
Trine 2
From Dust
The Darkness 2
Dishonored
Far Cry (oricare, toate sunt faine)
Borderlands
Bioshock
Darksiders (ambele)
Magicka
Left 4 Dead 1/2 (din nou, un joc facut de Valve, merita jucat)
X-Men Origins: Wolverine
Red Alert
Quantum Conundrum
Limbo si Type Rider (jocurile sunt cam la fel, acelasi stil de joc)
Deadpool
SWAT 4 - Daca mai ai pe cineva cu care sa-l joci, e unul dintre cele mai bune jocuri coop pe care le vei juca
PayDay - Opusul lui SWAT 4 (aici trebuie sa spargi banci, sa furi bani etc...) din nou, trebuie cooperare.
Little Inferno (DOAR JOACA-L, poti sa arzi ORICE)
CastleStorm
Rogue Legacy
Scribblenauts Unlimited (daca stii bine engleza)
Solar 2 (te face intr-un fel sa intelegi mai bine evolutia universului si a pamantului si restul)