| DanielVălean a întrebat:

Pe dragon city cum pot sa fac sa imi iasa dragon de intuneric din combinatie de alti dragoni? Dau funda raspunsului corect.

4 răspunsuri:
| νισяєℓ a răspuns:

Pai daca vrei intuneric simplu il cumperi de la shop si daca vrei cu doua elemente combine acele doua elemente la breeding.

| DanielVălean explică (pentru νισяєℓ):

Nu, eu vreau cel de intuneric facut din combinatie ca se poate face, am facut odata o combinatie si mi-a iesit legendar, de foc, de pamant, etc. dar nu stiu cum il pot obtine pe cel de intuneric.

| νισяєℓ a răspuns (pentru DanielVălean):

Pai zi combinatie intre intuneric si ce element?

| DanielVălean explică (pentru νισяєℓ):

Ce? N-am inteles nimic.