| Twista a întrebat:

Pe metin2 la war mental trebuie patrundere?

4 răspunsuri:
| PolishJew a răspuns:

Depinde patrunderea ajuta DOAR la loviturile simple adica cand dai cu arma normal si de EX daca are 50% sabie si dai patrundere nu tine cont de 50% sabie si ii da 100% dmg cat ar trebuie sa dai... sper ca te-am lamurit ce face patrunderea. Uite un sfat bun mai bun e sa faci un war aura full critica, patrundere face minuni crede-ma.

| Twista explică (pentru PolishJew):

Eu vreau sa stiu daca e bun pentru war mental patrundere... nu ma prea intereseaza ce face ca stiu...

| PolishJew a răspuns (pentru Twista):

Pai din ce am scris eu ce ai inteles? logic ca nu e buna pentru mental

| Gabriel_Sergiu_1977 a răspuns:

War mental universal
Coif:sansa de otravire; semi-om; magie; regenerare pv; viteza de atac.
Scut:sansa de a bloca un atac corporal; putere; necunostinta; vitalitate; semi-om.
Cercei:sabie; pumnal; doua maini; rezistenta la sageti; semi-om.
Bratara:rezistenta la magie; sansa de a jefui SP; patrunzatoare; pv; absorbire pv.
Colier:pumnal; doua maini; sabie; rezistenta la sageti; pv.
Papuci:pumnal; doua maini; sabie; rezistenta la sageti; pv.
Sabie:1mana lv65:semi-om; putere; patrunzarore; critica; vitalitate
Otravita:paguba competentei +24
E facut de mine, sper sa te ajute!