| Manolescu_Mihnea_1992 a întrebat:

Pentru o vreme m-am lasat de DayZ pentru ca nu mai aveam chef. Acum, dupa ce l-am reinstalat, nu imi mai arata niciun server. SI nu e chestia ca serverele sunt jos, face asa de o saptamana. Nu sunt nici pe experimental, asa ca as vrea sa stiu daca voi aveti o solutie. Funda raspunsului ca imi va rezolva jocul. Multumesc.

2 răspunsuri:
| AlexXD14 a răspuns:

Incearca sa-i faci update sau ceva poate versiunea ta de joc e mai veche si de aceea nu iti mai arata serverele sau nu stiu poate fiindca nu ai mai intrat de mult pe cont ti-lau blocat...

| Manolescu_Mihnea_1992 explică (pentru AlexXD14):

L-am reinstalat de 3 ori, iar daca imi blocau contul imi ziceau :/ oricum mersi, astept alte raspunsuri.