| Mx7BMX a întrebat:

Placa mia video se numeste ati mobility radeon x1300. As dori un link in care sa aflu mai multe lucruri despreia (in romana), si sa stiu daca e buna si saca nu e buna cat ar costa una calumia?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Zangetsu a răspuns:

Iti zic eu, nu e buna. una calumea ar costa de la 400 de lei in sus, vezi radeon hd 7750.

| Mx7BMX explică (pentru Zangetsu):

Am laptop, stau in Timisoara daca imi dai un link cu un magazin mai aproape unde se vand placi video bune, aproape de mine si ieftine iti dau funda B|

| Mx7BMX explică (pentru Zangetsu):

Sau mai bine zi-mi daca imi merge gta4 happy