| elgoog a întrebat:

probabil stiti unii dintre voi ca Youtube si-a facut update (unul de cacao care nu schimba decat interfata) si care imi provoaca lag la laptop am si un pc dar pe ala ma joc etc si eu am fost in Romania (stau in franta) si mi-am luat laptop-ul cu mine ca nu puteam lua pc-ul, mna are 6gb si e unul decent dar dupa ultimul update cand intru pe Youtube dupa vreo 20 minute incepe sa laguiasca pe pc n-am avut probleme dar pe laptop ma enerveaza ceva solutii? ps. orice update facut in 2017 oriunde pe orice (cs go,Youtube, Facebook, windows) a facut doar lag nu a schimbat deloc ce trebuia doar update-uri foarte proaste de care lumea am vazut ca se plange -_-.

Răspuns Câştigător
| Iancu_Silvan_1996 a răspuns:

Nu prea ai ce sa faci momentan. Trebuie sa astepti sa rezolve ei problemele, pentru ca stii foarte bine ca asa a fost mereu cand a venit vorba de update-uri. Intre timp incearca sa schimbi browserul, poate merge mai bine. Bafta!

1 răspuns:
| elgoog explică (pentru Iancu_Silvan_1996):

Da am bagat chrome in loc de opera si merge bine insa am facut un ticket la yt la care exista mari sanse sa primesc un raspuns bun si iti multumesc si tie pentru raspuns.