| bossbossbig234 a întrebat:

Sigur ati auzit de jocul horror the house 2. Stiti ca la inceput spare un avertisment ca parintii sa aiba grija sa nu lase copii sub 13 ani sa joace. De ce credeti ca e in joc ASA periculos si infricosator?/ Mersi!

Răspuns Câştigător
| Bogdan_Mario_1985 a răspuns:

Cu plăcere dar uni copii sunt mai fricoasi si pot avea niște boli ce le interzic sa joace asta ( poate au probleme pshihice doamne Ferește. Asa cred

4 răspunsuri:
| Bogdan_Mario_1985 a răspuns:

Este foarte înspăimântător, caută pe YouTube sa vezi cu e, si îti vei da seama atunci

| bossbossbig234 explică (pentru Bogdan_Mario_1985):

L-am si jucat si doar la bedroom imi e frica... Mesri de raspuns.

| Bogdan_Mario_1985 a răspuns (pentru Bogdan_Mario_1985):

Eu recunosc, ca nu m-as juca acel joc, îmi e teamă. Fiecare copil are un comportament si de aceea le este interzis,

| bossbossbig234 explică (pentru Bogdan_Mario_1985):

Ok mersi