| Vochita_Dany_1994 a întrebat:

stiti cumva gand apare GTA V petru PC am auzit si citit pe net multe stiri ca ar aparea anul acesta dar cand?

Răspuns Câştigător
| StalkerSoul a răspuns:

A aparut, il poti cumpara de aici :

http://www.emag.ro/joc-grand-theft-auto-v-pentru-pc-gta5pc/pd/EC94KBBBM/

6 răspunsuri:
| SteroidEdy a răspuns (pentru StalkerSoul):

E precomanda ma

| Mihai929 a răspuns:

In toamna

| StalkerSoul a răspuns (pentru SteroidEdy):

Ai dreptate, imi cer scuze!

| StefanAndrei99 a răspuns:

Apare in toamna dar cred ca trebuie sa astepti pana la iarna ca sa il poti piratra big grin funda?

| anonimguy3 a răspuns (pentru StalkerSoul):

Sa inteleg ca tu nu sti ce e aia precomanda rolling on the floor

| anonimguy3 a răspuns:

GTA V daca te referi pe old gen (PS3&Xbox 360) a aparut anul trecut pe 17 septembrie, daca te referi pe next gen si PC, pe next gen (PS4 si Xbox One) apare pe 17 septembrie anul asta si pe PC in octombrie-noiembrie anul asta.