| Artegor a întrebat:

Salut, TPU! Unde pot instala un HDD Sata în interiorul acestui PC?
https://www.emag.ro/......DMRTPPYBM/

2 răspunsuri:
| Alin1126 a răspuns:

Dacă îl ai, uită-te să vezi unde este SSD-ul instalat, si daca vrei să îl înlocuiești cu unul cu o viteză mai mare sau cu o capacitate mai mare, atunci îl instalezi introducând Cablul SATA în portul SATA si cablul de putere in portul power (că doar nu funcționează cu aeru' laughing )Baftă, funda?

| Artegor explică (pentru Alin1126):

Bun, partea asta am prins-o de la început laughing Ceea ce vreau eu să aflu este unde anume - ca spațiu - pot pune un HDD în interiorul carcasei. Nu reușesc să identific un slot unde HDD-ul să stea fix (Cablurile știu unde să le montez)