| RiZeRy a întrebat:

Salut tpu.Va rog sa ma ajutati si sa fiti sinceri cu mine va rog! In gta san andreas vreau sa fluier dupa taxi si cand apas pe tasta e, nu merge. Oare de ce?

2 răspunsuri:
| 1stResponder a răspuns:

GTA SA nu are abilitatea de a chema un taxi, unlike GTA IV.
Totusi, exista un mod pe care il poti instala (iti trebuie CLEO 4), de pe gtainside.com. Fundita?

| RiZeRy explică (pentru 1stResponder):

Daca ma ajuti sa fac modul da.Si inca ceva==>>vreau sa vad interiorul masinii in gta san andreas adica pe scurt asa:manetele, butoanele, volanul...etc.