| anonim_4396 a întrebat:

Vreau si eu un cfg bun la cs cu putin aim si norecoil! Cel mai bun primeste funda! happy

5 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ai noroc ca ti-a raspuns Tiby laughing aici e de sexuiala frate nu joaca

| Tyberius a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar poate vrea un cfg de ala sa nimereasca mai bine tinta poate numai pe langa dalaughinglaughingsi are legatura cu sexualitatea laughinglaughingacusi vine unul si cere cfg pentru intarzierea ejaculariilaughinglaughing

| anonim_4396 explică (pentru Tyberius):

chiar vreau detalii despre acel forum, trimite=mi te rog prin mesaj

| Tyberius a răspuns:

Fa un cont aici http://reborncs.forumgratuit.ro/ si gasesti unul destul de bun...;)

| anonim_4396 explică (pentru Tyberius):

totul in black, sa ma fumeze una daca vad sa citesc regulamentul forumului